insta

Skiriame dėmesį Jūsų naršymo kokybei ir duomenų apsaugai. Visada siekiame, kad liktumėte patenkinti naršymo patirtimi mūsų internetinėje svetainėje, tad naudojame slapukus bei analitikos priemones, kurios padėtų užtikrinti tiek kuriamo turinio aktualumą tiek teikiamų paslaugų kokybę.

1.1. UAB „Klinkermenas“  gerbia lankytojų bei klientų privatumą ir užtikrina Asmens duomenų, pateiktų naudojantis Tinklapio priemonėmis, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas. Privatumo politikos tikslas informuoti tinklapio klientus ir lankytojus, apsaugoti ir ginti  jų asmeninę informaciją nuo neteisėto naudojimo.

1.2. Perduodami asmeninę informaciją per mūsų tinklapį, Jūs patvirtinate, jog sutinkate su Privatumo politika ir joje nurodytomis taisyklėmis, taip pat patvirtinate, kad Jūsų asmeninė informacija būtų tvarkoma Privatumo politikoje nustatyta tvarka. Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog Privatumo politika yra privaloma, bet kuriam asmeniui, kuris lankosi mūsų tinklapyje ir (ar), naudoja jame įdiegtas priemones, užsako paslaugas bei kitaip naudojasi Tinklapiu ar jo dalimi, taip pat bet kokiais įrankiais arba bet kokiu kitu Tinklapio turiniu. Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika, Jūs negalite naudotis Tinklapiu ir bet kokiomis paslaugomis, įrankiais, prieinamais Tinklapyje ar bet kokiu kitu Tinklapio turiniu.

1.3. Mūsų tinklapyje įdiegtos priemonės suteikia galimybę juo naudotis anonimiškai, t. y. naudotis taip, kad tinklapyje apie jus būtų renkama tik anoniminė informacija. Tinklapiu anonimiškai gali naudotis tiek lankytojai, tiek klientai, kurie nėra užsiregistravę mūsų internetinėje svetainėje. Tinklapiu galima naudotis anonimiškai, kol patys nenuspręsite kitaip arba kol Jūs nenuspręsite tinklapyje atlikti veiksmų, kurie reikalauja atskleisti Jūsų asmeninę informaciją (pavyzdžiui pateikti užklausą).

1.4. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad tinklapis automatiškai nerenka jokių Jūsų Asmeninių duomenų. Tinklapyje naudojami Slapukai skirti užtikrinti taisyklingą tinklapio veikimą ir Jūsų naršymo patirtį, taip pat gaunamų statistinių tinklapio duomenų dėka mes galime tobulinti savo internetinės svetainę bei vykdomą tiesioginę ir netiesioginę rinkodarą. Naršant mūsų svetainėje integruoti slapukai automatiškai renka: puslapių lankomumo rodiklius, lankytinų URL nuorodų kelią bei statistiką, tinklapio krovimosi laiką naršant, naudojamą naršyklės rūšį, naudojamą įrenginį, IP adresą, geografinę padėtį ir informaciją esančią slapukuose. Šie duomenys nėra siejami su Jūsų nurodyta Asmenine informacija. Šie duomenys archyvuojami ir naudojami tik statistinei analizei, svetainės lankytojų ir (ar) klientų srautų įvertinimui.

1.5. Vadovaujantis Privatumo politika, UAB „Klinkermenas“ turi teisę naudoti Jūsų pateiktą Asmeninę informaciją savo vidiniais tikslais, įskaitant susisiekimą su Jumis telefonu, elektroniniu paštu, siekiant informuoti apie paslaugų, tinklapio atnaujinimus ir pateikti informaciją, susijusią su prekybos sandoriais.

1.5.1.  Tinklapis naudoja „Google Inc.“ (toliau „Google“) sukurtą ir teikiamą „Google Analytics“ programą, kuria naudojantis atliekamos interneto svetainių analizės paslaugos. „Google Analytics“ naudoja Slapukus kurie leidžia analizuoti, kaip Jūs naudojate Tinklapį. Slapukų sugeneruota informacija apie tai, kaip Jūs naudojate Tinklapį (kartu su IP adresu), perduodama į Google serverį JAV ir ten kaupiama. Google naudos šią informaciją tam, kad galėtų analizuoti Jūsų naudojimąsi Tinklapiu, rengti ataskaitas apie Tinklapio populiarumą jos operatoriui ir atlikti kitas su Tinklapiu ir jo naudojimu susijusias paslaugas. Google gali persiųsti šią informaciją tretiesiems asmenims, jei to reikalauja taikytini teisės aktai arba jei šie tretieji asmenys apdoroja informaciją Google vardu. Google nesies Jūsų IP adreso su jokiais kitais Google turimais duomenimis. Atlikę tam tikrus nustatymus savo naršyklės programinėje įrangoje, Jūs gali neleisti Google įdiegti Slapukų, tačiau atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad tokiu atveju galbūt negalėsite visa apimtimi naudoti visų Tinklapio funkcijų. Naudodami Tinklapį, Jūs sutinkate ir patvirtinate, kad visi su Jūsų veikla Tinklapyje susiję duomenys gali būti naudojami Google aukščiau išvardytais tikslais ir būdais.

1.5.2. Kiti tinklapyje naudojami šie Slapukai: “Facebook”. Daugiau apie „Facebook“ naudojamus slapukus galite sužinoti čia. Daugiau apie “Google” naudojamus slapukus galite sužinoti čia

1.5.3. Naudodamiesi mūsų tinklapiu Jūs patvirtinate, kad sutinkate ir leidžiate  į Jūsų galinį įrenginį (kompiuterį, telefono aparatą ir pan.) įrašyti slapukus. Tačiau savo naršyklės programinės įrangos pagalba, bet kuriuo metu galite blokuoti Slapukų naudojimą ir pašalinti nuolatinius Slapukus. Išsamesnės informacijos, kaip valdyti Slapukus naršyklėje, ieškokite https://www.aboutcookies.org/.

1.6. UAB “Klinkermenas“  tretiesiems asmenims nesuteikia prieigos prie Jūsų Asmeninės informacijos, taip pat be atskiro Jūsų sutikimo neparduoda jokios informacijos apie Jus jokiems tretiesiems asmenims.

1.7. Savo lankytojų ir (ar) klientų duomenų ir perduodamos informacijos saugumą, siekiame užtikrinti naudojant pagrįstas fizines, elektronines ir procedūrines priemones bei metodus tam, kad būtų apsaugota turima informacija (įskaitant Anoniminę informaciją) nuo netekimo, vagystės ar bet kokio neteisėto naudojimo, atskleidimo ar pakeitimo.

1.8. Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, jog nepaisant to, kad naudojame aukščiau nurodytas pagrįstas priemones, mes negalime garantuoti ir negarantuojame Jūsų Asmeninės informacijos saugumo, kadangi ji pateikiama ar renkama internetu. Taip pat, mūsų naudojamų priemonių gali nepakakti, jeigu Jūs asmeniškai nesilaikysite saugumo taisyklių naudojantis internetu. Todėl rekomenduojame elgtis apdairiai ir pasirinkti protingas apsaugos priemones.

1.9. Ši Privatumo politika nurodo tik tokios informacijos naudojimą ir atskleidimą, kurią mes renkame iš Jūsų per savo Tinklapį http://www.klinkermenas.lt tinklapyje gali būti nuorodų į kitus tinklapius. Šių tinklapių turinio mes nekontroliuojame ir už jų turinį neatsakome.

1.10. UAB „Klinkermenas“ pasilieka sau teisę laikas nuo laiko savo nuožiūra koreguoti šią Privatumo politiką ar bet kurią jos dalį ir bet kurią su tuo susijusią informaciją.

Privatumo politikoje naudojami terminai:

Asmens duomenys – asmeninė informacija apie lankytoją ir (ar) klientą, kuris yra fizinis asmuo. Asmens duomenimis laikoma, bet kuri informacija, susijusi su fiziniu asmeniu – duomenų subjektu, kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyta pasinaudojant tokiais duomenimis, kaip asmens kodas, kontaktinė informacija, vienas arba keli asmeniui būdingi fizinio, fiziologinio, psichologinio, ekonominio, kultūrinio ar socialinio pobūdžio požymiai.

Slapukai (angl. „Cookies“) – tai nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio išmaniajame įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., atitinkamus kontaktinius duomenis, kalbą ar kitas rodymo parinktis), todėl jums nereikia jų iš naujo įvedinėti, pasirinkti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Norėdami informuoti mus apie Privatumo politikos pažeidimą, turėdami klausimų, pretenzijų ar jei Jums reikalinga mūsų pagalba dėl Privatumo politikos aiškinimo ar jos taikymo, prašome kreitis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  Į Jūsų užklausas, gautas raštu, atsakysime per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo paklausimo gavimo dienos.

El. paštas: klinkermenas@gmail.com  Mob.tel: +370 673 31162 | Copyright © 2019 Klinkermenas.lt. All Rights Reserved.