Pokategorės

Klinkerio plytos

Klinkerio plytos yra puiki statybinė medžiaga norint  sukurti ilgalaikį ir elegantišką fasadą. Klinkeris yra originalus olandiškas/vokiškas žodis, reiškiantis balsų skambesį. Siūlome plačią klinkerio plytų spalvų bei atspalvių įvairovę, didelį matmenų pasirinkimą, ilgaamžę gamintojų patirtį, bei laiko patikrintus gaminius. Mūsų siūlomai klinkerio plytų gamybai naudojamos natūralios bei tvarios medžiagos. Klinkerio plytos gaminamos pagal griežtus jų kokybę reglamentuojančius Europos standartus. "Klinkermenas" siūlomas apdailinių plytų asortimentas yra kiekvieno kliento bei architekto įkvėpimo šaltinis.

 

Klinkerio fabrikas " Ceramicas Mora" įkurtas daugiau nei prieš 50 metų Ispanijoje. Nuo gamyklos įkūrimo pradžios įmonė turi vieną tikslą - gaminti aukščiausios kokybės produktus. Ši klinkerinių plytų gamykla nuolat atnaujina technologijas ir atsižvelgia į klientų poreikius. Inovacijų tęstinumo dėka įmonė siūlo balčiausias; juodžiausias; pilkiausias klinkerio plytas rinkoje. Apdailinės klinkerio plytos atitinka Europinį standartą EN 771-1.

Ieškantiems nestandartinių sprendimų siūlome klinkerio rankų darbo plytas, kurių dydis yra 390/100/40mm. 

Taip pat galimi matmenys 490/100/40mm; 290/100/40mm.

Tai rankų darbo apdailinės plytos. Šios klinkerinės plytos pagamintos rankomis, ne mašininiu būdu.Išskirtinės, natūralios bei autentiškos puikiai tinkančios  tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus namams klinkerio plytos - taip galima apibūdinti šį produktą. Kiekvienas pastatas pastatytas iš šių plytų įgauna asmenybę. Pagaminta su meile darbui EU.

 

Apibūdinant šio formato klinkerio plytas, galima drąsiai teigti, kad tai olandiško; belgiško standarto matmenų gaminiai. Būtent, Olandijoje apdailinių plytų matmuo 210/100/52 (WF) yra bene pat populiariausias, todėl statomi tiek daugiaukščiai, tiek mažaaukščiai pastatai, kurie visada atrodo puikiai. Lietuvoje tai nėra labai paplitęs matmuo, bet kuo toliau tuo labiau žmonės juo žavisi. Paskutinius kelerius "Klinkermenas" parduoda daugiausia WF formato klinkerio plytų.

Klinkerinių plytų matmenys  240/115/71 NF (normal format) laikomi vokišku standartu. Formatas gana populiarus Lietuvoje, bet turi mažiau spalvinių bei faktūrinių galimybių, lyginant su olandišku/belgišku WF (wall format). 

Ieškantiems nestandartinių sprendimų siūlome klinkerio rankų darbo plytas, kurių dydis yra 899/99/49mm. 

Šio dydžio apdailinių plytų spalvas galite pamatyti paspaudę ant apačioje esančios nuorodos.

http://klinkermenas.lt/gaminiai/klinkerio-plytos/999-99-49

Ieškantiems nestandartinių sprendimų siūlome klinkerio rankų darbo plytas, kurių dydis yra 999/99/49mm. 

Taip pat galimi matmenys 599/99/39mm; 499/99/49mm; 699/99/49mm; 799/99/49mm; 899/99/49mm bei kiti.

Pristatome Jums daugiau nei 30 spalvų plytų 7cm pločio, kurios yra populiarios pasaulyje. Pirmiausia 7 cm. plytos suteikia daugiau gyvenamosios  erdvės pastate. Taip pat turi pranašumą prieš platesnius gaminius renovacijoje, kai net keli centimentrai turi lemiamą įtaką. Šios klinkerinės plytos vertinamos dėl ekologinių sprendimų (mažiau sunaudojama gamtinių išteklių). Būtina pažymėti, kad pristatomi klinkerio gaminiai taip pat eksportuojami į Rusiją, Japoniją ir kitas šalis bei yra aukščiausios kokybės.

Klinkerio trinkelės

Klinkerio trinkelių asortimentas pasižymi spalvų bei matmenų įvairove, bei aukščiausia kokybe. Klinkerio trinkelės pagamintos Vokietijoje, Belgijoje, bei Olandijoje. Klinkerio trinkelės yra labai patvarios ir neblunkančios tinkančios tiek terasoms ar laiptams, tiek gatvėms ar aikštėms bei kraštovaizdžiui. 

 

Metaliniai mūro ryšiai

Metaliniai mūro ryšiai naudojami plytiniam apdailos sluoksniui tvirtinti prie esamos sienos, sudarytos iš tuščiavidurių bei pilnavidūrių medžiagų. Metalinių mūro ryšių skaičius vienam kvadratiniam metrui priklauso nuo daugelio veiksnių. Paprastai užtenka 5-7 vnt/m2.

 

Klinkerio mūro mišiniai

Klinkeriui mūryti skirtų skiedinių Quick-mix V.O.R su Trasu Tubag yra pripažintas statybos konkurso "TopBuilder 2012" metų gaminiu.

Quick mix mūrijimo skiediniai V.O.R - tai geriausia klinkeriui skirtų skiedinių programa. Jos pagrindą sudaro 4 rūšių skiediniai, kurie yra skirti skirtingo įgeriamumo plytoms. Mūro mišinių programa su Trasu Tubag remiasi daugiau nei 60 metų patirtimi ir nuolatiniais tobulinimo bei tyrimo darbais. Didelė spalvų įvairovė (16 mūro bei rievėjimo mišinių spalvų), specialiai parinkta skaldelė leidžia mūrijant išvengti dėmių. Skiediniai V.O.R užtikrina siūlės sandarumą ir sukibimą bei gerą mūro laidumą garams. Specializuoti Quick-mix skiediniai sumažina išlaidas, palengvina darbą, ir originalaus Reino traso Tubag dėka neleidžia atsirasti dėmėms bei spalvos pakitimui. Quick-mix plytelių klijai, klinkerio mūro valikliai.                                        

Dekoratyvinis akmuo

Dekoratyvinį akmenį galima naudoti tiek lauko tiek vidaus apdailai, priklausomai nuo rūšies. Mes Jums galime pasiūlyti granitą, marmurą, bei natūralų dekoratyvinį akmenį, taip pat dekoratyvinį akmenį pagamintą iš natūralių mineralinių medžiagų, kuris yra atsparus lauko sąlygomis ar gali būti naudojamas kaip dekoratyvinis elementas pastato viduje.

Klinkerio plytelės

 

Jeigu nėra galimybių fasade naudoti klinkerio plytų, yra puikus sprendimas fasadą apdailinti klinkerio plytelėmis.Taip pat klinkerio plytelės naudojamas renovuojant fasadus. Mes Jums siūlome vokiškas, belgiškas, olandiškas bei lenkiškas klinkerio plyteles, kurios yra pritaikytos Lietuvos klimatui bei turi visus reikalingus kokybės dokumentus. Jeigu Jūs neišsirinkote iš šio asortimento, rinkitės iš Klinkerio - Plytos. Tai bus plytelės pjaustytos iš plytos. Tai dar ne viskas. Jeigu esate susiradę norimą plytelę, bet jos nera mūsų puslapyje mes taip pat ją galime pasiūlyti.

 

 

Čia rašomas kategorijos aprašymas, galima ir kokia nuotrauką įkelti.

GeoCeramica®" nauja, ir revoliucinga  grindinio danga

GeoCeramica sudaro : aukštos kokybės keraminė plytelė; AquaFerm® jungiamasis komponentas tarp keraminės plytelės ir drenažinio sluoksnio Stabikorn®, betoninis pagrindas. Matmenys : 60/60/40mm; 60/60/60mm; 60/30/40mm, 80/80/40mm; 120/30/40mm.

"GeoCeramica®" montavimas yra palyginti paprastas ir pigesnis lyginant su įprastomis keraminėmis plytelėmis. Be to, šis produktas tinka beveik bet kokiam grunto pagrindui (žvyrui, smėliui). Plytelių dėjimas lengvas, greitas ir patogus. "GeoCeramica®" atveria naują grindinio dangą!

GeoCeramica privalumai: GeoCeramica grindinio plytelės nereikalauja papildomos priežiūros, atsparios dėmėms ir rūgštims, lengva valyti, atsparesnės žalioms (slidžioms) samanoms arba dumblių dangoms, neslidžios net per lietų, patvarios ir ilgalaikės, atsparios įbrėžimams, naujoviškos spalvos, nusidėvėjimui atsparus paviršius, atsparios atmosferos poveikiams (šalčiui bei karščiui).

GeoCeramica plytelės tinka kiemams, sodams, takeliams, terasoms, aikštelėms.

www.geoceramica.co.uk

GeoCeramia doorsnedeEN

El. paštas: klinkermenas@gmail.com  Mob.tel: +370 673 31162 | Copyright © 2019 Klinkermenas.lt. All Rights Reserved.